ПРО НАС

Вітаємо  Вас на сторінках сайту першого у Тернополі меблевого торгового центру «Home Express»

DSC_0169DSC_9304DSC_9379

 

Меблевий торговий центр «Home Express» представляє найбільш відомі та яскраві торгові марки, що присутні на українському ринку, — в одному місці.

Ми прагнемо створити взаємовигідний бізнес, забезпечити партнерів довгостроковою й економічно вигідною співпрацею та задовольнити потреби найвибагливішого споживача.

 

DSC_0221

DSC_0036

 

Сьогодні торговий центр «Home Express» об’єднав відомі бренди виробників меблів, світла, плитки й сантехніки, декоративної штукатурки, виробів ручної роботи та інших груп супутніх товарів, які розташовані на 2-ох поверхах торгового центру. Продукція даних брендів демонструє досконалі рішення для Вашої оселі, поєднуючи якість, стиль та функціональність.

З детальним розміщенням салонів і товарних груп Ви можете ознайомитися у розділі План-схема

Завдяки компактності центру і правильному розміщенні магазинів, покупець може знайти необхідні меблі поступово та без метушні. У той же час, наш клієнт, у якого є мінімум часу на пошук необхідного, зможе без зусиль знайти саме те, що шукав. А за допомогою якісних технологій в центрі створений комфортний мікроклімат, що дозволяє здійснювати покупки із задоволенням у будь-який час року.

Ви також можете одержувати новини й анонси подій, акцій меблевого торгового центру «Home Express» на електронну пошту, підписавшись на розсилку.

Усю актуальну інформацію можна почерпнути на сайті у розділах «Новини», «Акції».

Місцерозташування: м. Тернопіль, вулиця Чумацька, 1В (біля готелю «Галичина»).

Завантажне Заставку homexpress собі на телефон