ТОРГОВА МАРКА

ACCORD HOME

90801_2_leather_hb_.3-4-702x702

Польська торговельна марка Bog Fran пропонує широкий асортимент меблів в ціновому сегменті, розрахованому на масовий вжиток. Ви можете придбати різнобарвні модульні меблі, набори для вітальні, спальні, столові, прихожі, молодіжні і дитячі спальні. Продукція даної торгової марки відрізняється практичністю і функціональністю, цікавими стильовими рішеннями, виготовлена з якісних матеріалів, має доступну вартість і гарне співвідношення ціна/якість. Завдяки цьому меблі Bog Fran експортується в багато європейських країн.

3321lionel_03-4-702x702

Вважається, що від якості відпочинку залежить працездатність людини. Польський виробник меблів, компанія KLER, випустила нову торгову марку VERO. В продукцію під торговою маркою VERO входять дивани та крісла. Основною перевагою цих м’яких меблів над конкурентами, є комфорт, багатофункціональність і надійність. При виготовленні м’яких меблів VERO використовуються тільки найкращі матеріали, тільки найякісніша шкіра або тканина Aqua CLEAN.

485_1-4-702x702

Італійська фабрика Galimberti давно відома і популярна серед наших покупців, завдяки відмінній якості і широкому асортименту меблів малих форм. У нашому салоні ви підберете журнальні столики різних форм: квадратні, круглі, прямокутні, овальні; і з різних матеріалів: з дерева, скла, каменю; підставки під квіти, телефони, вази; консолі в передпокій, дзеркала, газетниці. У виробництві Galimberti використовуються високоякісні натуральні матеріали: цінні породи дерева, загартоване скло, надійний штучний мармур.

2686137-4-702x702

Продукція компанії Casadeco — це меблі з масиву дерева і натурального шпону. Ці матеріали використовуються у всій продукції цього виробника. Меблі компанії Casadeco — це поєднання європейських технологій і азіатської працьовитості. Використовуючи тільки високоякісні матеріали і новітні технології, Casadeco виробляє розкішні меблі.