«АКВА РОДОС» — НАЙБІЛЬША КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ МЕБЛІВ ДЛЯ ДОМУ І ВАННИХ КІМНАТ; БРЕНД, ЯКИЙ АСОЦІЮЄТЬСЯ З ВИСОКОЮ ЯКІСТЮ І БЕЗДОГАННИМ ДИЗАЙНОМ. ПРОТЯГОМ 12 РОКІВ МИ ПРОДОВЖУЄМО ДИНАМІЧНО РОЗВИВАТИ СВІЙ БІЗНЕС, ЗАСНОВУВАТИ НОВІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗАВОЙОВУЮЧИ ВІДДАНІСТЬ НОВИХ І НОВИХ КЛІЄНТІВ.

 unnamed

МЕБЛІ ТМ «АКВА РОДОС» ВИКОНУЮТЬСЯ НА ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНІЙ ФАБРИЦІ, ЯКА ЗА РІВНЕМ СПОРЯДЖЕНОСТІ НЕ МАЄ СОБІ РІВНИХ НА ТЕРИТОРІЇ СНД. РОЗУМІЮЧИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВАМИ, МИ ПРАЦЮЄМО НА САМОМУ СУЧАСНОМУ І ІННОВАЦІЙНОМУ ОБЛАДНАННІ ВІДОМИХ ВИРОБНИКІВ СВІТУ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ НАМ СТВОРЮВАТИ МЕБЛІ, ЯКУ НАШІ КЛІЄНТИ ХОЧУТЬ БАЧИТИ В СВОЄМУ ДОМІ.

 СЬОГОДНІ НАША ЗАГАЛЬНА ВИРОБНИЧА І СКЛАДСЬКА ПЛОЩА ПЕРЕВИЩУЄ 35 000 М2, А СКЛАДСЬКА ПРОГРАМА СКЛАДАЄ 100 ТИС. ОДИНИЦЬ ПРОДУКЦІЇ. БІЛЬШЕ 700 КВАЛІФІКОВАНИХ СПІВРОБІТНИКІВ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ НАЛАГОДЖЕНОЇ РОБОТИ ФАБРИКИ «АКВА РОДОС».

 unnamed (15)

МИ ЗНАЄМО, ЩО ХОРОШІ МЕБЛІ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ТІЛЬКИ ІЗ ЯКІСНИХ МАТЕРІАЛІВ, ТОМУ В ВИРОБНИЦТВІ ВИКОРИСТОВУЄМО ВИКЛЮЧНО ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ, СЕРТИФІКОВАНІ МАТЕРІАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. УСІ МЕБЛІ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ З ДСП І МДФ ВІДОМИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ «EGGER» (АВСТРІЯ) І «KRONOSPAN» (ЧЕХІЯ).

 ЕКСКЛЮЗИВНИМ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА Є ВИКОРИСТАННЯ НАТУРАЛЬНИМ ШПОНОМ (ІТАЛІЯ) ТА ПЛИТИ «EURLIGHT EGGER», ЯКА ДОЗВОЛЯЄ СТВОРЮВАТИ ПОЛЕГШЕНІ, АЛЕ МІЦНІ КОНСТРУКЦІЇ. ЛАКОФАРБОВАНІ РОБОТИ ВИКОНУЮТЬСЯ НА НОВІТНІХ ЛІНІЯХ ВИРОБНИЦТВА КОМПАНІЇ «CELFA FINISHING» З ВИКОРИСТАННЯМ МАТЕРІАЛІВ «ICA» (ІТАЛІЯ).

 unnamed (11)

КОМФОРТ НАШИХ ПОКУПЦІВ — НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ, ТОМУ МЕБЛІ «АКВА РОДОС» ОСНАЩЕНА ВИСОКОЯКІСНИМИ КОМПЛЕКТУЮЧИМИ«BLUM» І «HETTICH».

unnamed (9)
МИ ПИШАЄМОСЬ МЕБЛЯМИ, ЯКІ ВИГОТОВЛЯЄМО, І ВІДКРИТО СПІЛКУЄМОСЬ З ПОКУПЦЯМИ. ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ НАС ТАК САМО ВАЖЛИВА, ЯК І ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ.

unnamed (5)
МИ НАДАЄМО СВОЇМ КЛІЄНТАМ ВСЮ ЗАЦІКАВЛЕНУ НИМИ ІНФОРМАЦІЮ, ЗАБЕЗПЕЧУЄМО МІНІМАЛЬНІ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ І ШВИДКУ АКУРАТНУ  ДОСТАВКУ.

unnamed (2)

 Детальніша інформація за номером телефону: 066 955 21 07 | 097 162 90 94