Декостайл

пропонує:
Виготовленням та реалізацією керамічного плінтусу  до будь-якого типу підлогової
плитки. ( Ріжемо та обробляємо плитку до якої потрібен плінтус ) та  гідроабразивних декорів та декоративних панно (порізка гідроабразивним (waterjet) методом любого малюнку,орнаменту, будь-якої складності.
Порізка керамограніту та природнього каменю по необхідних розмірах.

Реалізація керамічної плитки для підлог, стін, фасадів, сходів вітчизняних та імпортних виробників Іспанія, Італія, Чехія, Польща, Білорусія, Китай, Турція.

DSC_0170

DSC_0183DSC_0192

Реалізація сантехніки (душові кабіни, ванни, змішувачі, меблі до ванної кімнати, інсталяційні системи, аксесуари) всіх виробників : KOLO, Ravak, Devit, GALASSIA, ROCA,CERSANIT,KERASAN,LAUFEN, змішувачі FERRO,RAVAK,KLUDI,GROHE та ін….

Допоміжних матеріали для укладання плитки та мармуру ( клеї , грунтовки, Затирки, гідроізоляція для балконів та басейнів )  Виробники: SOPRO (Польща) MAPEI ( Польща ), CERESIT ( Україна ) , ФЕРЕЗІТ ( Україна ), GREINPLAST ( Польща ).

Мозаїка  зі скла та природнього каменю для оздоблення стін, підлог. Виробники:
Іспанія , Італія, Китай , Польща.

Порізкою керамічної плитки на мозаїку.
Декоративні панно  з мармуру, граніту, керамограніту та керамічної плитки для підлог та стін різного застосування. Оздоблення підвіконня, сходів та камінів керамогранітом та природнім каменем.

Склодекори ( нанесення будь-якого типу малюнку на скло різної товщини) для використання у промислових та побутових призначеннях (фартухи на робочу частину у кухні, декоративні панно для санвузлів та ванних кімнат, вивіски та логотипи, сімейне фото на склі,

Декоративні коврики та панно з керамограніту з оздобленням золотих орнаментів для використання у холах, вхідних частинах житлових приміщень, готелів, ресторанів.

Фризи декоративні та бордюри до плитки для підлоги.

Гідроабразивна порізка листових матеріалів граніт, мармур, керамограніт, плитка, метал, латунь, скло.
Виготовлення вставок та полосок з керамічної плитки для оздоблення.

Офіційний диллер пластикових вікон та дверей торгової марки “NOBILUX.

Теплі Вікна.”  якісний німецький профіль BRUGMANN
Представники Торгових марок підвіконня DANKE, MOLER, LIGNODUR підвіконня.

DSC_0186DSC_0169

Детальніша інформація за номером телефону: 096 677 79 76; 067 32 32 966