I.Newtonтм

Меблі для юних індивідуалістів

provance2 planeta luna elit

 

Ісаак Ньютон був великим вченим та винахідником. I.Newtonтм також винахідник – дитячих талантів. Кімнати наші дизайнери I.Newtonтм розробили відповідно до захоплень або омріяної професії дитини.

Ісаак Ньютон винайшов телескоп. Дизайнери та консультанти I.Newtonтм так само розглядають таланти кожної дитини та створюють кімнати, які будуть розвивати ці таланти. Адже якщо вчасно розгледіти таланти дитини, вони в майбутньому перетворяться на улюблену професію.

 

Гламур 3 lunnaya skazka1

 

Також Ньютон довів, що білий колір при заломленні утворює спектр – веселку з 7-ми кольорів. Так само і меблі I.Newtonтм мають надзвичайну різноманітність кольорів, з яких утворюється «білий» — довершений, чистий дизайн кімнати.

Професій багато, захоплень багато, а кожна дитина – індивідуальність. І всі меблі можна виготовити за вашими, індивідуальними розмірами.

Наші консультанти допоможуть вам уявити кімнату мрії! Саме таку, про яку мріє ваша дитина. Разом з консультантами ви зможете реалізувати проект в програмі про100, за вашими розмірами. Щодня консультанти безкоштовно розробляють десятки найсміливіших дизайнів кімнат. А турботливі руки працівників фабрики, які вже більше 10 років виробляють меблі за найвищими стандартами, втілять кімнату мрії вашої дитини в життя!

 

logo 58x70