ІМПЕРІЯ КУХОНЬ

 

У нас Ви можете замовити меблі провідних  італійських, польських і українських виробників кухні, спальні, вітальні, дитячі, м’які частини. У нас  представлено широкий асортимент якісних меблів, десятки фабрик, з якими ми співпрацюємо  допоможуть підібрати вам меблі на будь який смак,будь якого стилю та дизайну.

i1

Всі меблі нашої над широкої пропозиції виготовляються з якісних матеріалів, мають надійну конструкцію, що забезпечує зручність і тривалий експлуатаційний період; поєднують в собі вишуканість, оригінальність і зручність. Висока якість меблів обумовлена досвідом  світових майстрів, які винаходили свої технології впродовж століть. Багата історія італійських меблів продовжується і в наші дні. Секрети італійських майстрів збереглися й до тепер і активно використовуються для виробництва сучасних меблів.

i2 mod verona  007 i4

У нас, також, Ви можете придбати високоякісну паркетну дошку, дошку із масиву, модульний паркет, та ламінат, провідних світових виробників, серед яких: Scheucher, Solidfloor, Listone Giordano, Serenzo, Parquet In, Alloc.
Підлогові покриття, представленні в оригінальних комбінаціях кольорів  і порід дерева в неповторному декорі. Варіанти текстур дерева і види обробки дозволять зробити Ваш дизайн унікальним. Для всіх, хто намагається зберігати в домі прекрасні властивості свіжого повітря, завдяки використанні чистих природних масел і воску.

Детальніша інформація за номером телефону: 096 950 48 45; Володимир