TIVOLI — ВСЕ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ

Шановний покупець!

Вибір стільця для власної оселі потребує неабияких зусиль та витраченого часу. Кожен хоче обрати найкраще для своєї домівки, щоб створити затишок,щоб не шкодило Вашому здоров’ю, щоб слугувало не один рік. Ми хочемо допомогти Вам і надати декілька порад при виборі стільця для Вашої оселі.

 

При виборі стільця необхідно звертати увагу на такі моменти:

 

Наші поради допоможуть Вам розібратися у широкому асортименті

стільців, які пропонують на сьогодні безліч продавців.

 

З чого виготовлений каркас? З якої породи дерева?

Розрізняють дуже тверді (акація), тверді (бук, дуб, горіх) та м’які (сосна, вільха) породи дерева. Серед порід дерева розрізняють також цінні породи, такі як дуб, бук, горіх, груша. Найбільш придатною для виробництва стільців є тверда порода дерева, оскільки забезпечує міцність та надійність виробу.

Крім того, слід зазначити, що порівняно з екзотичними видами деревини, які потрапляють на ринок України, бук та дуб набагато безпечніші з точки зору екології. Загальновідомо, що з 96 порід червоного дерева — тільки 4 придатні для меблярства, а каучукові породи деревини вкрай небезпечні, оскільки є джерелом постійного витоку летючих речовин на протязі всього періоду їх існування у будь-якому вигляді. Зверніть увагу на той факт, що дитячі меблі в Німеччині виготовляються, як правило, з буку, тому що вчені довели, що тільки деревина цієї породи повністю розщеплюється у шлунку людини.

 

Оздоблення — є частиною запоруки довгого терміну гарного зовнішнього вигляду виробу.

Які лаки використовуються при оздобленні стільця? У який спосіб стілець набуває того чи іншого відтінку?

При оздобленні мають використовуватися фарби та лаки, які є безпечними для здоров’я людини, та одночасно мають властивості, які забезпечать однорідність кольору, вологостійкість та стійкість до зовнішніх подразників, які можуть пошкодити зовнішній вигляд виробу з часом.

Ми пропонуємо Вам стільці, оздобленні лакофарбовими матеріалами італійських виробників. Існують різні способи оздоблення дерев’яного каркасу стільця. Ми застосовуємо таку технологію: наносимо бейц (барвник для деревини) на дерево, каркас набуває необхідного відтінку, тобто деревина просочується кольором, а потім покривають поліуретановим лаком, що забезпечує захист від зовнішніх подразників і гарний вигляд.

Саме завдяки правильній технології наше оздоблення суттєво відрізняється від інших виробників України. Така технологія гарантує однорідність кольору усіх виробів, захищає їх від наявності ефекту потертості при механічних пошкодженнях.

Крім того, необхідно зазначити , що ми використовуємо тільки поліуретанові лаки від визнаних лідерів ринку, тому наша продукція прослужить довше, аніж аналогічна, але покрита із використанням нітролаку. Деякі фабрики, економлячи на матеріалах, роблять покриття «підфарбованим» лаком, тобто змішують пігменти барвника з лаком, що призводить до наявності білих плям при механічних пошкодженнях , а також при такій хімічній реакції лак просто втрачає свою первісну якість. Від лаку, яким покривали готовий виріб залежить те, скільки часу стілець буде зберігати свій зовнішній вигляд. Найбільш тривалий строк служби може гарантувати Вам поліуретанове покриття, нітролакове має властивість до стирання з часом.

 

М’яка частина.

Який поролон використовують? Що лежить в основі сидження? Інша складова частина стільця це поролон. Уявіть як через декілька років Ваш колись м’який зручний стілець стане твердим і втратить вигляд. Для того, щоб запобігти цьому, необхідно використовувати якісний та недешевий поролон.

При виготовленні м’якої частини стільців ми використовуємо поролон виробництва Угорщини. На сьогодні угорський виробник надає гарантію на якість свого поролону до 5 років.

Крім того треба звернути увагу, що основою наших сиджень та спинки є гнуто-клеєні елементи, тобто фанера, а це суттєво відрізняє якість наших стільців від більшості виробників, які використовують для цього ДСП. Яких переваг нам надає використання фанери? По-перше, це набагато надійніший матеріал, по-друге, це екологічно безпечно (інші виробники використовують ДСП, на жаль, на сьогодні мало хто не контролює кількість формальдегідів у складі ДСП).

 

Де і як виготовляється стілець?

Яке обладнання має фабрика? Який досвід у виробництві стільців

має виробник?

Стільці як виріб із дерева мають свої специфічні особливості. На відмінну від диванного виробництва, для виготовлення стільців необхідно мати спеціалізоване обладнання, оскільки таке виробництво потребує неабиякої точності. Не можливо порівняти фабричну якість і виріб, виготовлений як то кажуть «в гаражних» умовах. При виборі стільців від будь-якого виробника необхідно звернути увагу на те, що всі стільці однієї моделі мають бути одинакові, навіть у невеликих деталях. Це свідчить про наявність у виробника спеціального обладнання, а відповідно може гарантувати покупцю якість виробів.

 

При виготовленні каркасів наше підприємство використовує найсучасніше в Україні спеціалізоване італійське обладнання, що дозволяє виробляти широкий асортимент виробів. А висока точність гарантує довгий термін експлуатації. Для склеювання ми використовуємо спеціалізовані клеї які попередньо проходять випробовування на фабриці.

 

Виходячи з усього вищенаведеного стає зрозумілим чому на протязі багатьох років саме МК «Стрий» (ТМ «Тіволі») є безперечним лідером у виробництві стільців в Україні з 1968року. А роблячи свій вибір на користь того чи іншого виробника неоюхідно зважати не тільки на ціну виробів, але й на те, що Вам пропонують за ці гроші.

 

За більш детальною консультацією

звертайтеся за телефоном : 095 56 96 848