TIVOLI

ТМ «Тіволі» займає передові позиції на українському ринку меблів. До Вашої уваги ми пропонуємо меблі провідних виробників України, Польщі, Німеччини та інших країн Європи.  Ми є офіційним представником найбільшої  та найсучаснішої фабрики України з виробництва меблів із масиву буку – МК «Стрий».  МК «Стрий» вже понад 40 років є безперечним лідером серед експортерів стільців та столів торговим компаніям Німеччини, Австрії, Голландії, Польщі, країн Прибалтики, СНД та іншим.

 

tivoliG_6418

IMG_0093

Наші меблі пристосовані для облаштування сучасної оселі, а також для ресторанів, готелів та інших закладів. Крім цього, меблі, виготовлені з якісної деревини бука, прослужать Вам не один десяток років, створюючи затишок та комфорт.

 

3IMG_0063

4IMG_5857

 

Товари, котрі пропонує ТМ «Тіволі», представлені в основному стільцями (зашитими, твердими, м’якими і напівм’якими) та столами. В наявності також ліжка, комоди, дзеркали тощо. Вид продукції говорить сам за себе — це вишукані, надійні і довговічні речі, які додадуть особливого шарму будь-якому приміщенню.

Меблі Тіволі виготовляються з екологічно чистої деревини бука, ясена та дуба. Бук здавна вважався символом сили і довголіття, а його деревина вважалася довговічною і надійною. Меблі з натуральної деревини бука наділена позитивними енергетичними властивостями і прослужить не один десяток років, радуючи своїм гармонійним виглядом, адже компанія «Тіволі» тестує кожний свій виріб на спеціальних випробувальних станках.

Ми пропонуємо Вам найкращий вибір стільців та столів, підібраних відповідно до Ваших вимог та потреб!